„Orlići“ rođeni 2000. godine, su definitivno pronašli pravu formulu i nakon nekoliko vezanih poraza, konačno, pokazali da zaslužuju da budu u samom vrhu tabele, kome će i težiti u drugom delu sezone. Posle pobede kod kuće, nad ekipom PKB-a, rezultatom 3:1, savladan je i favorit, FK 011. Puleni trenera Srđana Bugarskog su od samog starta utakmice pokazali da nisu došli da se brane i da žele sva tri boda. Domaćini su poveli golom u 21. minutu, udarcem sa 20 metara od gola Petra Trifunovića. Lep udarac, u desni golmanov ugao za veliku radost igrača FK 011. Sedam minuta kasnije, nakon solo prodora, napadač Tadić Ilija je oboren od strane dva igrača u šesnaestercu domaćina. Kapiten ekipe, Lindo Predrag je hrabro matirao protivničkog golmana, za izjednačenje. U 50. minutu, u igru ulaze Zindović Miljan i Ranković Andrija. Dobro izvršene dve izmene, jer već u sledećem napadu Zindović proigrava Rankovića, koji dribla golmana i postiže gol za 2:1. Odmah nakon toga, posle jedne odlične kontre, centaršut u „trepavicu“, Ranković ne uspeva da realizuje i na taj način postane pravi heroj meča. Koncentrisanom i čvrstom igrom do kraja meča, kadeti su uspeli da zadrže 2:1 i tako u pravoj pobedničkoj formi, dočekaju sledećeg rivala, ekipu Mladenovca. Srećno momci i sve čestitke!