Изабраници Банета Мирјачића играли су против екипе Звездаре.

Традиционалан дуел одигран је на терену популарних „Булки“.

Синђелић је наступио у следећем саставу:
Вукашиновић, Илић, Пешић, Бранковић, Драгачевић, Синђић, Горановић, Kрстић, Ђурић, Јуе, Томовић.

Утакмица је била слична претходним. Синђелић је нападао, играло се константно на половини терена која припада домаћима, али из једне једине шансе Звездара је повела. 1:0 је било већ у десетом минуту.

Претио је опасно Синђелић. Веома близи гола су били Томовић и Kрстић, а одлично је шутирао у 30.минуту и Ђурић.

Решио је Синђелић да дође до изједначења већ од старта другог дела.  У 55.минуту Kрстић је запретио ударцем са дистанце, лопта је прозујала поред стативе.

Две лепе прилике је имао Синђелић. У 75.минуту Горановић је био у доброј шанси, али се домаћин одбранио иако је лопта скакутала по линији, затим је покушао и Ђурић, али промене до краја није било.