Omladinci Sinđelića su rutinski savladali goste iz Obrenovca, rezultatom 3:0. Utakmicu je obeležio Dimitrijević Uroš sa dva ekspresna pogotka, u 4. i 8. minutu. Ovaj meč je pokazao da su omladinci zreli da se do kraja bore za prvo mesto i ligu Srbije. Svesno su pustili protivnika da drži loptu u svojim nogama, čekajući grešku i da onda prete brzim kontranapadima. Sredinu terena odlično je pokrivao Selaković Veljko, koji je sjajno proigrao Dimitrijevića za 1:0. U osmom minutu, Dimitrijević kažnjava lošu procenu štopera Radničkog, dribla golmana i povećava na 2:0. Konačan rezultat, svojim golom donosi Panić Milan, odličnom reakcijom posle centaršuta sa leve strane prima loptu, pravi dribling ka unutra i sa 10 metara uspeva da savlada protivničkog golmana. Nakon toga, nekoliko odličnih šansi stvorio je Stevanović Predrag, u 70. minutu pogađa stativu iz volej udarca, ali rezultat se ne menja.  U poslednjem kolu prvog dela sezone, ekipa trenera Golović Srđana, gostuje Bežaniji. Srećno!