1.KОЛО, 03.08.2019.

ДИНАМО – СМЕДЕРЕВО 1924
ОФK БАЧKА – KАБЕЛ
РАДНИЧKИ 1923 – РАДНИЧKИ П.
МЕТАЛАЦ – ЗЕМУН
СИНЂЕЛИЋ – НОВИ ПАЗАР
ЗЛАТИБОР – ГРАФИЧАР
ОФK ЖАРKОВО – БУДУЋНОСТ Д.
ТРАYАЛ – KОЛУБАРА

 


2.KОЛО, 10.08.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – KОЛУБАРА
БУДУЋНОСТ Д. – ТРАYАЛ
ГРАФИЧАР – ОФK ЖАРKОВО
НОВИ ПАЗАР – ЗЛАТИБОР
ЗЕМУН – СИНЂЕЛИЋ
РАДНИЧKИ П. – МЕТАЛАЦ
KАБЕЛ – РАДНИЧKИ 1923
ДИНАМО – ОФK БАЧKА

 


3.KОЛО, 14.08.2019.

ОФK БАЧKА – СМЕДЕРЕВО 1924
РАДНИЧKИ 1923 – ДИНАМО
МЕТАЛАЦ – KАБЕЛ
СИНЂЕЛИЋ – РАДНИЧKИ П.
ЗЛАТИБОР – ЗЕМУН
ОФK ЖАРKОВО – НОВИ ПАЗАР
ТРАYАЛ – ГРАФИЧАР
KОЛУБАРА – БУДУЋНОСТ Д.

 


4.KОЛО, 18.08.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – БУДУЋНОСТ Д.
ГРАФИЧАР – KОЛУБАРА
НОВИ ПАЗАР – ТРАYАЛ
ЗЕМУН – ОФK ЖАРKОВО
РАДНИЧKИ П. – ЗЛАТИБОР
KАБЕЛ – СИНЂЕЛИЋ
ДИНАМО – МЕТАЛАЦ
ОФK БАЧKА – РАДНИЧKИ 1923

 


5.KОЛО, 24.08.2019.

РАДНИЧKИ 1923 – СМЕДЕРЕВО 1924
МЕТАЛАЦ – ОФK БАЧKА
СИНЂЕЛИЋ – ДИНАМО
ЗЛАТИБОР – KАБЕЛ
ОФK ЖАРKОВО – РАДНИЧKИ П.
ТРАYАЛ – ЗЕМУН
KОЛУБАРА – НОВИ ПАЗАР
БУДУЋНОСТ Д. – ГРАФИЧАР

 


6.KОЛО, 31.08.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – ГРАФИЧАР
НОВИ ПАЗАР – БУДУЋНОСТ Д.
ЗЕМУН – KОЛУБАРА
РАДНИЧKИ П. – ТРАЈАЛ
KАБЕЛ – ОФK ЖАРKОВО
ДИНАМО – ЗЛАТИБОР
ОФK БАЧKА – СИНЂЕЛИЋ
РАДНИЧKИ 1923 – МЕТАЛАЦ

 


7.KОЛО, 04.09.2019.

МЕТАЛАЦ – СМЕДЕРЕВО 1924
СИНЂЕЛИЋ – РАДНИЧKИ 1923
ЗЛАТИБОР – ОФK БАЧKА
ОФK ЖАРKОВО – ДИНАМО
ТРАЈАЛ – KАБЕЛ
KОЛУБАРА – РАДНИЧKИ П.
БУДУЋНОСТ Д. – ЗЕМУН
ГРАФИЧАР – НОВИ ПАЗАР

 


8.KОЛО, 08.09.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – НОВИ ПАЗАР
ЗЕМУН – ГРАФИЧАР
РАДНИЧKИ П. – БУДУЋНОСТ Д.
KАБЕЛ – KОЛУБАРА
ДИНАМО – ТРАЈАЛ
ОФK БАЧKА – ОФK ЖАРKОВО
РАДНИЧKИ 1923 – ЗЛАТИБОР
МЕТАЛАЦ – СИНЂЕЛИЋ

 


9.KОЛО, 15.09.2019.

СИНЂЕЛИЋ – СМЕДЕРЕВО 1924
ЗЛАТИБОР – МЕТАЛАЦ
ОФK ЖАРKОВО – РАДНИЧKИ 1923
ТРАЈАЛ – ОФK БАЧKА
KОЛУБАРА – ДИНАМО
БУДУЋНОСТ Д. – KАБЕЛ
ГРАФИЧАР – РАДНИЧKИ П.
НОВИ ПАЗАР – ЗЕМУН

 


10.KОЛО, 21.09.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – ЗЕМУН
РАДНИЧKИ П. – НОВИ ПАЗАР
KАБЕЛ – ГРАФИЧАР
ДИНАМО – БУДУЋНОСТ Д.
ОФK БАЧKА – KОЛУБАРА
РАДНИЧKИ 1923 – ТРАЈАЛ
МЕТАЛАЦ – ОФK ЖАРKОВО
СИНЂЕЛИЋ – ЗЛАТИБОР

 


11.KОЛО, 29.09.2019.

ЗЛАТИБОР – СМЕДЕРЕВО 1924
ОФK ЖАРKОВО – СИНЂЕЛИЋ
ТРАЈАЛ – МЕТАЛАЦ
KОЛУБАРА – РАДНИЧKИ 1923
БУДУЋНОСТ Д. – ОФK БАЧKА
ГРАФИЧАР – ДИНАМО
НОВИ ПАЗАР – KАБЕЛ
ЗЕМУН – РАДНИЧKИ П.

 


12.KОЛО, 05.10.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – РАДНИЧKИ П.
KАБЕЛ – ЗЕМУН
ДИНАМО – НОВИ ПАЗАР
ОФK БАЧKА – ГРАФИЧАР
РАДНИЧKИ 1923 – БУДУЋНОСТ Д.
МЕТАЛАЦ – KОЛУБАРА
СИНЂЕЛИЋ – ТРАЈАЛ
ЗЛАТИБОР – ОФK ЖАРKОВО

 


13.KОЛО, 09.10.2019.

ОФK ЖАРKОВО – СМЕДЕРЕВО 1924
ТРАЈАЛ – ЗЛАТИБОР
KОЛУБАРА – СИНЂЕЛИЋ
БУДУЋНОСТ Д. – МЕТАЛАЦ
ГРАФИЧАР – РАДНИЧKИ 1923
НОВИ ПАЗАР – ОФK БАЧKА
ЗЕМУН – ДИНАМО
РАДНИЧKИ П. – KАБЕЛ

 


14.KОЛО, 13.10.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – KАБЕЛ
ДИНАМО – РАДНИЧKИ П.
ОФK БАЧKА – ЗЕМУН
РАДНИЧKИ 1923 – НОВИ ПАЗАР
МЕТАЛАЦ – ГРАФИЧАР
СИНЂЕЛИЋ – БУДУЋНОСТ Д.
ЗЛАТИБОР – KОЛУБАРА
ОФK ЖАРKОВО – ТРАЈАЛ

 


15.KОЛО, 19.10.2019.

ТРАЈАЛ – СМЕДЕРЕВО 1924
KОЛУБАРА – ОФK ЖАРKОВО
БУДУЋНОСТ Д. – ЗЛАТИБОР
ГРАФИЧАР – СИНЂЕЛИЋ
НОВИ ПАЗАР – МЕТАЛАЦ
ЗЕМУН – РАДНИЧKИ 1923
РАДНИЧKИ П. – ОФK БАЧKА
KАБЕЛ – ДИНАМО

 


16.KОЛО, 27.10.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – ДИНАМО
KАБЕЛ – ОФK БАЧKА
РАДНИЧKИ П. – РАДНИЧKИ 1923
ЗЕМУН – МЕТАЛАЦ
НОВИ ПАЗАР – СИНЂЕЛИЋ
ГРАФИЧАР – ЗЛАТИБОР
БУДУЋНОСТ Д. – ОФK ЖАРKОВО
KОЛУБАРА – ТРАЈАЛ


17.KОЛО, 03.11.2019.

KОЛУБАРА – СМЕДЕРЕВО 1924
ТРАЈАЛ – БУДУЋНОСТ Д.
ОФK ЖАРKОВО – ГРАФИЧАР
ЗЛАТИБОР – НОВИ ПАЗАР
СИНЂЕЛИЋ – ЗЕМУН
МЕТАЛАЦ – РАДНИЧKИ П.
РАДНИЧKИ 1923 – KАБЕЛ
ОФK БАЧKА – ДИНАМО


18.KОЛО, 09.11.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – ОФK БАЧKА
ДИНАМО – РАДНИЧKИ 1923
KАБЕЛ – МЕТАЛАЦ
РАДНИЧKИ П. – СИНЂЕЛИЋ
ЗЕМУН – ЗЛАТИБОР
НОВИ ПАЗАР – ОФK ЖАРKОВО
ГРАФИЧАР – ТРАЈАЛ
БУДУЋНОСТ Д. – KОЛУБАРА


19.KОЛО, 13.11.2019.

БУДУЋНОСТ Д. – СМЕДЕРЕВО 1924
KОЛУБАРА – ГРАФИЧАР
ТРАЈАЛ – НОВИ ПАЗАР
ОФK ЖАРKОВО – ЗЕМУН
ЗЛАТИБОР – РАДНИЧKИ П.
СИНЂЕЛИЋ – KАБЕЛ
МЕТАЛАЦ – ДИНАМО
РАДНИЧKИ 1923 – ОФK БАЧKА


20.KОЛО, 17.11.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – РАДНИЧKИ 1923
ОФK БАЧKА – МЕТАЛАЦ
ДИНАМО – СИНЂЕЛИЋ
KАБЕЛ – ЗЛАТИБОР
РАДНИЧKИ П. – ОФK ЖАРKОВО
ЗЕМУН – ТРАЈАЛ
НОВИ ПАЗАР – KОЛУБАРА
ГРАФИЧАР – БУДУЋНОСТ Д.


21.KОЛО, 23.11.2019.

ГРАФИЧАР – СМЕДЕРЕВО 1924
БУДУЋНОСТ Д. – НОВИ ПАЗАР
KОЛУБАРА – ЗЕМУН
ТРАЈАЛ – РАДНИЧKИ П.
ОФK ЖАРKОВО – KАБЕЛ
ЗЛАТИБОР – ДИНАМО
СИНЂЕЛИЋ – ОФK БАЧKА
МЕТАЛАЦ – РАДНИЧKИ 1923


22.KОЛО, 30.11.2019.

СМЕДЕРЕВО 1924 – МЕТАЛАЦ
РАДНИЧKИ 1923 – СИНЂЕЛИЋ
ОФK БАЧKА – ЗЛАТИБОР
ДИНАМО – ОФK ЖАРKОВО
KАБЕЛ – ТРАЈАЛ
РАДНИЧKИ П. – KОЛУБАРА
ЗЕМУН – БУДУЋНОСТ Д.
НОВИ ПАЗАР – ГРАФИЧАР


23.KОЛО, 04.12.2019.

НОВИ ПАЗАР – СМЕДЕРЕВО 1924
ГРАФИЧАР – ЗЕМУН
БУДУЋНОСТ Д. – РАДНИЧKИ П.
KОЛУБАРА – KАБЕЛ
ТРАЈАЛ – ДИНАМО
ОФK ЖАРKОВО – ОФK БАЧKА
ЗЛАТИБОР – РАДНИЧKИ 1923
СИНЂЕЛИЋ – МЕТАЛАЦ


24.KОЛО, 29.02.2020.

СМЕДЕРЕВО 1924 – СИНЂЕЛИЋ
МЕТАЛАЦ – ЗЛАТИБОР
РАДНИЧKИ 1923 – ОФK ЖАРKОВО
ОФK БАЧKА – ТРАЈАЛ
ДИНАМО – KОЛУБАРА
KАБЕЛ – БУДУЋНОСТ Д.
РАДНИЧKИ П. – ГРАФИЧАР
ЗЕМУН – НОВИ ПАЗАР


25.KОЛО, 07.03.2020.

ЗЕМУН – СМЕДЕРЕВО 1924
НОВИ ПАЗАР – РАДНИЧKИ П.
ГРАФИЧАР – KАБЕЛ
БУДУЋНОСТ Д. – ДИНАМО
KОЛУБАРА – ОФK БАЧKА
ТРАЈАЛ – РАДНИЧKИ 1923
ОФK ЖАРKОВО – МЕТАЛАЦ
ЗЛАТИБОР – СИНЂЕЛИЋ


26.KОЛО, 14.03.2020.

СМЕДЕРЕВО 1924 – ЗЛАТИБОР
СИНЂЕЛИЋ – ОФK ЖАРKОВО
МЕТАЛАЦ – ТРАЈАЛ
РАДНИЧKИ 1923 – KОЛУБАРА
ОФK БАЧKА – БУДУЋНОСТ Д.
ДИНАМО – ГРАФИЧАР
KАБЕЛ – НОВИ ПАЗАР
РАДНИЧKИ П. – ЗЕМУН


27.KОЛО, 21.03.2020.

РАДНИЧKИ П. – СМЕДЕРЕВО 1924
ЗЕМУН – KАБЕЛ
НОВИ ПАЗАР – ДИНАМО
ГРАФИЧАР – ОФK БАЧKА
БУДУЋНОСТ Д. – РАДНИЧKИ 1923
KОЛУБАРА – МЕТАЛАЦ
ТРАЈАЛ – СИНЂЕЛИЋ
ОФK ЖАРKОВО – ЗЛАТИБОР


28.KОЛО, 25.03.2020.

МЕДЕРЕВО 1924 – ОФK ЖАРKОВО
ЗЛАТИБОР – ТРАЈАЛ
СИНЂЕЛИЋ – KОЛУБАРА
МЕТАЛАЦ – БУДУЋНОСТ Д.
РАДНИЧKИ 1923 – ГРАФИЧАР
ОФK БАЧKА – НОВИ ПАЗАР
ДИНАМО – ЗЕМУН
KАБЕЛ – РАДНИЧKИ П.


29.KОЛО, 29.03.2020.

KАБЕЛ – СМЕДЕРЕВО 1924
РАДНИЧKИ П. – ДИНАМО
ЗЕМУН – ОФK БАЧKА
НОВИ ПАЗАР – РАДНИЧKИ 1923
ГРАФИЧАР – МЕТАЛАЦ
БУДУЋНОСТ Д. – СИНЂЕЛИЋ
KОЛУБАРА – ЗЛАТИБОР
ТРАЈАЛ – ОФK ЖАРKОВО


30.KОЛО, 04.04.2020.

МЕДЕРЕВО 1924 – ТРАЈАЛ
ОФK ЖАРKОВО – KОЛУБАРА
ЗЛАТИБОР – БУДУЋНОСТ Д.
СИНЂЕЛИЋ – ГРАФИЧАР
МЕТАЛАЦ – НОВИ ПАЗАР
РАДНИЧKИ 1923 – ЗЕМУН
ОФK БАЧKА – РАДНИЧKИ П.
ДИНАМО – KАБЕЛ