Filipović
Radić
Dunjić
Platiša

Stopostotna šansa za Sinđelić u 7. minutu. Krstić je odlično uposlio Jua koji je izašao sam pred golmana Grafičara, ali rezultat je ostao nepromenjen.

Na poluvremenu meča domaćin vodi rezultatom 2:0, posle odličnih udaraca sa distance i lepih golova.

Orlići se nisu pokolebali i pored rezultatskog minusa imali su još dve stopostotne šanse i opet su akteri isti bili.

Krstić je asistirao krilnom napadaču Sinđelića, ali iz izglednih prilika nije uspeo da zatrese mrežu Grafičara.

Strelci za Grafičar su bili Gavrić u 31. minutu i Santrač u 38.minutu.

U 60.minutu Krstić se našao u lepoj šansi. Sam sebi je stvorio priliku za šut, ali domaći tim je imao sreće i ovaj put.

Od 86.minuta Grafičar vodi rezultatom 3:0, strelac je bio Krstevski.