Izabranici Baneta Mirjačića igrali su protiv ekipe Zvezdare.

Tradicionalan duel odigran je na terenu popularnih „Bulki“.

Sinđelić je nastupio u sledećem sastavu:
Vukašinović, Ilić, Pešić, Branković, Dragačević, Sinđić, Goranović, Krstić, Đurić, Jue, Tomović.

Utakmica je bila slična prethodnim. Sinđelić je napadao, igralo se konstantno na polovini terena koja pripada domaćima, ali iz jedne jedine šanse Zvezdara je povela. 1:0 je bilo već u desetom minutu.

Pretio je opasno Sinđelić. Veoma blizi gola su bili Tomović i Krstić, a odlično je šutirao u 30.minutu i Đurić.

Rešio je Sinđelić da dođe do izjednačenja već od starta drugog dela.  U 55.minutu Krstić je zapretio udarcem sa distance, lopta je prozujala pored stative.

Dve lepe prilike je imao Sinđelić. U 75.minutu Goranović je bio u dobroj šansi, ali se domaćin odbranio iako je lopta skakutala po liniji, zatim je pokušao i Đurić, ali promene do kraja nije bilo.