2:1Ђурић 29. минут

3:1 Катанић 39. минут

3:2 Томовић 72. минут

4:2 Мијаиловић 74. минут

Невероватан меч је виђен у Милановцу. Многи европски клубови овакве мечеве играју сваког викенда. Шест голова је виђено, славио је домаћин, али тас на ваги је могао да преломи и у корист нашег клуба.

При резултату 1:0 за домаћина стопостотне прилике не искоришћавају Ђурић и Јуе, уследила је казна од стране Грбовића. Евроголом Ђурића се поново закувава, међутим домаћин поново долази до два гола предности само десет минута касније.

У другом полувремену се више питао Синђелић и само чудо је спасило домаћина. Најпре је Томовић смањио резултат, радост је трајала два минута, јер је Мијаиловић повећао предност поново на два гола.

А онда се дешава драма. Стопостотне прилике не користе Томовић и Ђурић. Следи и пенал за Орлове, непрецизан сда беле тачке је Цакић. Вучићевић погађа пречку и домаћин успева да сачува своју мрежу и да приведе меч крају.