2:1Đurić 29. minut

3:1 Katanić 39. minut

3:2 Tomović 72. minut

4:2 Mijailović 74. minut

Neverovatan meč je viđen u Milanovcu. Mnogi evropski klubovi ovakve mečeve igraju svakog vikenda. Šest golova je viđeno, slavio je domaćin, ali tas na vagi je mogao da prelomi i u korist našeg kluba.

Pri rezultatu 1:0 za domaćina stopostotne prilike ne iskorišćavaju Đurić i Jue, usledila je kazna od strane Grbovića. Evrogolom Đurića se ponovo zakuvava, međutim domaćin ponovo dolazi do dva gola prednosti samo deset minuta kasnije.

U drugom poluvremenu se više pitao Sinđelić i samo čudo je spasilo domaćina. Najpre je Tomović smanjio rezultat, radost je trajala dva minuta, jer je Mijailović povećao prednost ponovo na dva gola.

A onda se dešava drama. Stopostotne prilike ne koriste Tomović i Đurić. Sledi i penal za Orlove, neprecizan sda bele tačke je Cakić. Vučićević pogađa prečku i domaćin uspeva da sačuva svoju mrežu i da privede meč kraju.