ФК Синђелић је одиграо другу пријатељску утакмицу.

Противник момцима са Вождовца је била екипа ОФК Бачке, прошлогодишњи суперлигаш.

Меч се играо од 18:00 у СЦ Стара Пазова.

ФК Синђелић:

Вукашиновић, Додеровић, Пешић,Милићевић, Ђорђевић, Филиповић, Кочић, Ђурић, Ристивојевић, Јуе, Томовић.

Играли су још: Чарапић, Ђурковић, Бумбар, Корховој, Јараковић, Чанг, Микулетић, Стојановић, Радић, Поповац, Галичић, Јанковић.

ОФК Бачка:

Састав: Милојевић, Исаиловић, Веселиновић, Урошевић, Пронек, Стојановић, Радојчић, Kастратовић, Марковић, Обреновић, Златковић

Клупа: Ћирић, Будисављевић, Жакула, Асани, Никола Стојановић, Симић, Ђорђевић, Kостић, Варга, Димитрић, Томовић

29.минут –  1:0 за Бачку. Леп ударац са ивице шеснаестерца. Нападач Бачке је сам себи створио прилику за шут и погодио саме рашље гола Синђелића.

65.  минут – Није било правих шанси у другом делу игре и поред велике жеље оба тима. Све до 65. минута када је Бачка постигла и други гол.  Стрелац је био Димитрић.