FK Sinđelić je odigrao drugu prijateljsku utakmicu.

Protivnik momcima sa Voždovca je bila ekipa OFK Bačke, prošlogodišnji superligaš.

Meč se igrao od 18:00 u SC Stara Pazova.

FK Sinđelić:

Vukašinović, Doderović, Pešić,Milićević, Đorđević, Filipović, Kočić, Đurić, Ristivojević, Jue, Tomović.

Igrali su još: Čarapić, Đurković, Bumbar, Korhovoj, Jaraković, Čang, Mikuletić, Stojanović, Radić, Popovac, Galičić, Janković.

OFK Bačka:

Sastav: Milojević, Isailović, Veselinović, Urošević, Pronek, Stojanović, Radojčić, Kastratović, Marković, Obrenović, Zlatković

Klupa: Ćirić, Budisavljević, Žakula, Asani, Nikola Stojanović, Simić, Đorđević, Kostić, Varga, Dimitrić, Tomović

29.minut –  1:0 za Bačku. Lep udarac sa ivice šesnaesterca. Napadač Bačke je sam sebi stvorio priliku za šut i pogodio same rašlje gola Sinđelića.

65.  minut – Nije bilo pravih šansi u drugom delu igre i pored velike želje oba tima. Sve do 65. minuta kada je Bačka postigla i drugi gol.  Strelac je bio Dimitrić.